مذاكرات رییس هیات عامل ایمیدرو با شركت های بزرگ معدنی جهان در كیپ تاون

معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به منظور حضور در كنفرانس سرمایه گذاری در معادن افریقا ( INDABA ) و ملاقات با مدیران شركت های مهم و سرمایه گذاران بخش معدن عازم كیپ تاون پایتخت افریقای جنوبی شد.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهدی كرباسیان در این سفر چهار روزه، با نمایندگان شركت های بزرگ معدنی و صنعتی كشورهای مختلف دیدار و گفت و گو خواهد كرد. 
وی روز یكشنبه با مدیركل وزارت معدن افریقای جنوبی دیدار و با طرف های ایرانی مقیم در كیپ تاون مذاكرات خود را انجام داد. 
كرباسیان صبح روز دوشنبه در اجلاس Indaba حضور یافت و قرار است با نماینده شركت معدنی ریوتینتو، نماینده شركت Harvest Resources ، جاناتان مور مدیر اجرایی Indaba و همچنین وزیر معدن افریقای جنوبی ، نمایندگان شركت Bateman Tenova و نماینده شركت I.D.C افریقای جنوبی نیز ملاقات كند. 
دیدار با وزیر معدن نامیبیا، دیدار با نماینده شركت Scorpione ، دیدار با مدیران شركت A.M.P Control استرالیا( ماشین آلات معدنی) ، دیدار با نماینده شركت B.H.P استرالیا، دیدار با سینك معاون رییس فولاد جیندال هند و دیدار با نماینده شركت Essar هند از برنامه های روز سه شنبه رییس هیات عامل سازمان توسعه است. 
كرباسیان همچنین قرار است در روز چهارشنبه هفته جاری نیز با مسئولان چند شركت معدنی و مشاوره ای مرتبط در زمینه معدن و صنایع معدنی ملاقات و گفت و گوهایی داشته باشد. 
سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو بعدازظهر چهارشنبه به پایان می رسد.